Series
Ratings
44
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Black PeanRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5