Movies
Ratings
1570
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
The UnforgivableRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 2.5
The AbyssRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
BarbarianRated ★ 4.0
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5