Series
Ratings
264- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Neymar: The Perfect ChaosRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.5
The Legend of HeroesRated ★ 3.0
Captains of the WorldRated ★ 4.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0