Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 1.0
Millennium ActressRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 1.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 1.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 1.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.5
From BeyondRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 2.5
Marui VideoRated ★ 2.0
The NunRated ★ 1.0
ShutterRated ★ 1.0
Noroi: The CurseRated ★ 3.0
All Cheerleaders DieRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 1.5
House of WaxRated ★ 2.5
Naked LunchRated ★ 3.0