Movies
Ratings
95
Morning GloryRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 1.5
ColombianaRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 1.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 0.5
MoonRated ★ 3.0
Fortune SalonRated ★ 0.5
For HorowitzRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
Officer of the YearRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 0.5
LooperRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
UnknownRated ★ 3.0