Movies
Ratings
393
My Brilliant LifeRated ★ 5.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Lights OutRated ★ 1.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.0
The HimalayasRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 2.0
WarcraftRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0