Movies
Ratings
613
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 4.0