Titles you rated
Steel RainRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- Lady DaddyRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5