Movies
Ratings
90
I Saw the DevilRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
21Rated ★ 5.0
TwisterRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
No ReservationsRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0