Titles you rated
The AbyssRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
La Femme NikitaRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0
SteamboyRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Villain and WidowRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.0