Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
A Dance From AfarRated ★ 2.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.5