Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
An EducationRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0