Titles you rated
My MisterRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5