Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.0
LucyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
MotherRated ★ 0.5
FailanRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0