Movies
Ratings
398
Namdev Bhau in Search of SilenceRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
SwallowRated ★ 2.5
GretaRated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0