Movies
Ratings
119
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0