Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 1.0
The Little MermaidRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0