Series
Ratings
130
Solo LevelingRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
Ms. MarvelRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0