Movies
Ratings
16
Look BackRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0