Movies
Ratings
82
Billy ElliotRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0