Titles you rated
Princess HoursRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0