Titles you rated
Demolition ManRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
SwordsmanRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Last Hero in ChinaRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0