Titles you rated
The FriendsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
GreaseRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0