Titles you rated
You Call It PassionRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 5.0
What IfRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0