Titles you rated
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- KakeguruiRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 1.0
Adventure TimeRated ★ 1.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 1.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5