Movies
Ratings
53
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 1.5
MotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0