Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 1.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5
WhisperRated ★ 1.5
The RebelRated ★ 2.5
The ImpressionistsRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5