Movies
Ratings
749
MinariRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
DriveRated ★ 4.0
The TerrorizerRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0