Series
Ratings
13
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5