Titles you rated
Fantasy of the GirlsRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Baseball GirlRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Fall in Love at First KissRated ★ 1.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5
My Little MonsterRated ★ 2.5
A Shaun the Sheep Movie FarmageddonRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
Chieri and CherryRated ★ 2.5
MiraiRated ★ 2.0