Titles you rated
Sekai Ichi Hatsukoi: The World's Greatest First Love Season 1Rated ★ 2.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
Racket BoysRated ★ 2.5- Satomi Ishihara’s Delectable Discoveries San Sebastian, SpainRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5- Unanswered questionsRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Midnight Horror StoryRated ★ 2.5- Pui Pui Molcar: Driving SchoolRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 4.0- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.0
- High School Mystery Club 2 CommentaryRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 3.0
Crime TriviaRated ★ 3.0
MMTGRated ★ 4.0