Movies
Ratings
316
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0