Titles you rated
The ElixirRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Apt PupilRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 2.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Snow WhiteRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 4.0
Luckiest Girl AliveRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5