Titles you rated
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 4.0
She is LoveRated ★ 2.5
Don't Worry DarlingRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 5.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Tinder SwindlerRated ★ 5.0
The PrayerRated ★ 3.5