Movies
Ratings
187
I am a Rich ManRated ★ 2.5
Un Chien AndalouRated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
How do I kill that B?Rated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.5
QueerRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
JuniorRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5