Series
Ratings
170- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
Magical Girl SiteRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
My Melody & KuromiRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5
The Story of Pearl GirlRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 백종원의 레미제라블Rated ★ 3.0
Blue BirthdayRated ★ 3.0