Series
Ratings
31
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Invincible Season 2Rated ★ 4.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0