Movies
Ratings
334
West Side StoryRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 3.0
InsurgentRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0
Beautiful CreaturesRated ★ 2.5