Series
Ratings
115- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
To the Abandoned Sacred BeastsRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
Grand BlueRated ★ 3.5
Noragami AragotoRated ★ 3.5
Akudama DriveRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Black LagoonRated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0- Bungo Stray DogsRated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 4.0
Dead Boy DetectivesRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The ImperfectsRated ★ 2.5