Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Beyond the BarRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
The DefectsRated ★ 2.5
이혼숙려캠프Rated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 1.5
King the LandRated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5