Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Don't Call It MysteryRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
The Skin I Live InRated ★ 2.5