Movies
Ratings
348
SteveRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Wall to WallRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
DriveRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5