Movies
Ratings
23
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0