Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 1.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 1.0
The MartianRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0