Movies
Ratings
424
Night on EarthRated ★ 5.0
NanaRated ★ 2.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Strawberry ShortcakesRated ★ 3.0
Sliding DoorsRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 4.0
Last NightRated ★ 3.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 2.0
TekkonkinkreetRated ★ 4.0
The Secret in Their EyesRated ★ 5.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 4.0
Chico & RitaRated ★ 5.0