Titles you rated
PaybackRated ★ 2.0- Seventeen's One Fine Day in JAPANRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 0.5
Alchemy of SoulsRated ★ 0.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 1.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 0.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 1.5
Young Lady and GentlemanRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5