Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Baby Shark's Big Movie!Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5