Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.5