Titles you rated
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
The Detective is Way Ahead Season 2Rated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
Saihara the Loan SharkRated ★ 3.0
The Eighth SenseRated ★ 5.0
Prison PrincessRated ★ 5.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 4.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Pui Pui MolcarRated ★ 4.5- 33 pun tanteiRated ★ 4.5
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 5.0
Just the Way We AreRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Mr. Housekeeper, MitazonoRated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0