Titles you rated
VertigoRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Crush and BlushRated ★ 4.5- SohRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5- TRADERated ★ 3.5
Family TiesRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 3.5- Save meRated ★ 3.0
- The Way to the sunRated ★ 2.5
Matangi / Maya / M.I.A.Rated ★ 3.0
Blow-UpRated ★ 3.5- SinnerRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 2.0
The Novelist's FilmRated ★ 3.0
MommyRated ★ 3.5